Рисунок

На ринку заміської нерухомості зустрічається безліч різних іноземних термінів, які іноді незрозумілі людям. Одним із таких термінів є термін «дуплекс». Ось про такий тип котеджу ми сьогодні й поговоримо.
Дуплекс – це будинок, що складається з двох секцій, об’єднаних одним дахом та бічними стінками та розрахований на дві родини. Кожна секція має окремий вхід. Простіше кажучи, дуплекс – це щось середнє між окремим котеджем та таунхаусом. На сьогоднішній день дуплекси дуже потрібні в країнах Європи і особливо в США. Вважається, що дуплекс є одним із видів таунхауса. Правда, плюсом для дуплексу є проживання всього двох сімей або близьких родичів, що дає можливість жити спокійно. Зовсім інакше справи в таунхаусі, коли в ньому проживає багато незнайомих між собою сімей і можуть виникати конфліктні ситуації, які можуть залишати неприємний осад. Дуплекс є ідеальним рішенням для близьких друзів або родичів, які втомилися від шуму та суєти міста та вирішили перебратися за місто.
На користь того, що дуплекс є одним із видів таунхауса, каже тип його планування. На першому поверсі розташовані вітальня, кухня, їдальня, підсобні приміщення. На другому: спальня, дитяча, тобто. житлових кімнат. Кожен із цих секцій має свій санвузол. Бувають і трисекційні дуплекси, причому на одній із секцій розташовується сауна, тренажерний зал, кінотеатр і т.д.

Р
Загалом, дуплекси прийшли на ринок нерухомості зовсім недавно. А вперше вони з’явилися в Англії, у 19 столітті. Спочатку дуплекси відбудовувалися, як прибудинкові будівлі, спеціально для дорослішання, щоб не тіснитися в одному будинку. А зараз їх відбудовують за наперед виготовленим планом. Звичайно, дуплекси передмістя відрізняються від дуплекси зарубіжних країн. Насамперед, класом. За кордоном дуплекси вважаються будинками середнього класу, а у нас мало не елітними котеджами. А все через те, що площа дуплексу у нас становить приблизно від 4 до 9 соток, при цьому не завжди площа розподіляється порівну, кому дістається більша частина, яка відповідно і платитиме більше.
Кожен може розпоряджатися своєю площею будинку так, як йому заманеться. Якщо мешканці близькі родичі чи друзі, вони часто утворюють спільну ділянку. Наприклад, за кордоном на цій ділянці формують дитячий майданчик чи садок, у нас поки що рідко таке побачиш, але все ще попереду.

Кликните здесь, чтобы добавить текст