рис

СІП або сендвіч-панелі – це дві різні назви одного і того ж будівельного матеріалу. З його допомогою можна легко та швидко звести будинок за каркасною технологією. Ця тенденція взяла свою подорож із Заходу, витісняючи застарілих конкурентів.

Будинки із СІП панелей мають масу переваг перед своїми конкурентами. Насамперед вони характеризуються відмінними теплоізоляційними властивостями. Якщо взяти в порівнянні цегляну кладку товщиною в півтора метри, то вона буде нітрохи не теплішою, ніж 16,4-сантиметрова стіна із сендвіч-панелей. Такі будинки широко поширені і завдяки тому, що матеріал може експлуатуватися в різних температурних діапазонах. Панелі можуть витримувати коливання від мінус до плюс 50 градусів за Цельсієм.

Відмінною якістю є те, що SIP-панелі не вбирають вологу, до того ж, будинки з СІП панелей обробляються спеціальними будівельними складами, що дозволяють забезпечити високий рівень корозійної стійкості. Мешканцям не варто турбуватися про появу цвілі, різних комах та гризунів, а також про гниття зовнішніх стін.

Більш звичні будівельні матеріали, такі як цегла, піноблоки, плити і так далі дуже примхливі до будівництва в зимову пору року, в той час як сендвіч панелі дозволяють зводити будівлі і взимку, і влітку.

рис 1

Будівництво конструкції з використанням даного матеріалу дозволяє досягти ідеальної рівності кутів і стін, завдяки чому можна значно заощадити на внутрішніх оздоблювальних роботах. Експлуатаційні властивості також набагато перевершують інші будівельні матеріали. Такий будинок служитиме довго та якісно.

Економічність панелей робить їх популярнішими з кожним днем. Таке житло обійдеться на порядок дешевше, ніж при використанні стандартної цегли та цементної суміші. Складання будинку займає трохи часу, при внутрішній обробці можна обмежитися обклеюванням шпалерами або фарбуванням поверхні. Відмінна теплопровідність дозволяє заощаджувати на обігріванні, а міцність будівлі за відносно легкої ваги та недорогого фундаменту, дає можливість побудувати житло в будь-якому, навіть сейсмоактивному, регіоні.

За бажанням клієнта можна вибрати різне планування від маленької дачної хатинки до великого двоповерхового котеджу на кілька сімей з дітьми.