wizualizacja_4_dzw_doskonaly_1_en_ce

Кожна людина, яка мешкає у багатоповерховому будинку, мріє придбати або побудувати свій будиночок за містом.
Якщо ви вирішили побудувати будинок, то потрібно подумати, з чого ви його зводитимете:

БУДИНОК З ЦЕГЛИ
Це міцна та довговічна будова, яка не втрачає згодом свого зовнішнього вигляду та якості. Матеріал вогнестійкий, при пожежі він зберігає свою цілісність, але має і свої мінуси. Основний – це дорожнеча. Будинок із цегли потребує постійного догляду, його необхідно опалювати в зимовий період, щоб зберігалося тепло та не було вогкості всередині приміщень. Тому в ньому треба проживати постійно, а не лише влітку.

МОНОЛІТНИЙ БУДИНОК
Такі будівлі досить складні у будівництві та вимагають участі спеціальної техніки. Але з появою нових технологій будівництво стало набагато простіше, оскільки зараз використовують монолітний бетон. Це міцний та надійний матеріал. Швидкість будівництва такого будинку висока, а прослужить він не одну сотню років. Будинок стійкий до погодних катаклізмів, наприклад, при землетрусах, він не дає усадку. А ось шумоізоляція тут не дуже хороша, як і теплоізоляція. Додатково потрібно утеплювати стіни. Підлоги та стеля вимагають додаткового вирівнювання.

КАРКАСНИЙ БУДИНОК
Будинки відрізняються низькою вартістю порівняно з рештою. Швидкість будівництва дуже висока. Такий будинок не потребуватиме постійного обслуговування. У ньому буде комфортно будь-якої пори року. Взимку він чудово зберігає тепло, а влітку у ньому буде прохолодно. Матеріали для його будівництва екологічно безпечні, і будівництво можна починати в будь-який період. А найцікавіше: будинок можна легко перенести (демонтувати) та звести на новому місці. Основним мінусом тут буде недостатня шумоізоляція, а також те, що досить складна конструкція вимагає від будівельників високої кваліфікації та підготовки.

ДЕРЕВ’ЯНИЙ БУДИНОК
Такі будівлі добре пропускають свіже повітря, виробляючи кисень. Це повністю екологічний матеріал, що дихає. Будівля буде недорогою завдяки тому, що не потрібно додаткової обробки стін, та й сам матеріал доступний за ціною. Дерево має гарну теплоізоляцію, що дозволить значно економити на опаленні в зимовий період. Будинок з дерева можна легко розбирати та збирати заново. Зовнішній вигляд у нього прекрасний як ззовні, і зсередини. Але без вад і тут не обійшлося. Дерево необхідно періодично обробляти від шкідливих жучків та гниття. Щодо пожеж, то дерев’яний будинок може спалахнути за лічені секунди. І тут потрібно грамотно підійти до системи пожежогасіння. А ще дерево схильне до усадки.

БУДИНКИ З НЕЗЙОМНОЇ ОПАЛУБКИ
Нещодавно з’явилася технологія будівництва термобудинку з використанням незнімної опалубки. Вона виготовлена ​​із спіненого полістиролу, який екологічний, пожежобезпечний та має відмінну теплоізоляцію.

Незнімна опалубка дозволяє закінчити будівництво в найкоротші терміни і значно заощадити як на будівництві, так і на будматеріалах. Будинки з незнімної опалубки мають низьку собівартість, хорошу тепло- та шумоізоляцію.

БУДИНОК З ПІНОБЛОКА
Його можна звести самостійно і він зручний у монтажі. Це, природно, є плюсом і допомагає заощадити гроші, не залучаючи техніку та спеціалістів. Такий будинок швидко будується: буквально за кілька тижнів можна звести одноповерховий будиночок. Піноблок добре зберігає тепло, тому що в його пористій текстурі міститься повітря. Самі блоки досить великі. Вони здатні замінити за розміром десять цеглин. Але ось чутність у таких будинках прекрасна, тому тут потрібна додаткова шумоізоляція. Стіни вимагають облицювання зовні та всередині.

Який матеріал для побудови вибрати – це вирішувати вам. Як видно, у кожного з них свої переваги і недоліки, але ясно одне: нічого не може бути кращим за свій будинок.

Здійсніть свою давню мрію – звертайтесь до професійної команди “БК “БМЛ ГРУП” та починайте будувати з нами!