Будівництво котеджів

У сучасному лексиконі людини з недавнього часу з’явилося слово «котедж».

А що таке котедж у сучасному вигляді? Класичний котедж вишиковувався з природного каменю або з червоної цегли. Сьогодні через розширення будівельної індустріалізації будують котеджі з різних будівельних матеріалів, у тому числі з такого сучасного матеріалу, як газобетон, пінобетон. Україні також будують котеджі з дерева.

У сучасному світі межі між будинком та котеджем стираються. Тому чим відрізняється будинок від котеджу, сьогодні сказати важко, оскільки принципових відмінностей немає. Котеджі сьогодні будуються як для постійного проживання, так і для проживання лише у літній період. Сучасні котеджі хіба що вишуканіші в архітектурі, а так звана присадибна ділянка оформлена, найчастіше, чудовим ландшафтним дизайном.

Сьогодні котеджами називають великі будинки, площею від 100 кв. метрів і вище розташовані в красивому мальовничому місці. Вдома зараз називають менш презентабельну житлову будівлю, в якій можуть проживати одна або навіть кілька сімей. Біля будинку не обов’язково є упорядкована територія, а для котеджу це обов’язкова умова.

Очевидно, що котедж це повністю впорядковане житлове житло, тоді як у будинку можуть бути не всі комунікації.

Іншими словами, говорячи про якусь будову, як про котедж, мається на увазі, що це житло, виконане за найкращим розрядом, з усіма сучасними комунікаціями всередині та впорядкованою територією зовні. Ось що таке котедж і чим відрізняється від будинку.